Vibrační kroužky na penis | Kroužky na penis

Vibrační kroužky na penis

Led 20th, 2012 by admin | 0

Vibrační elastické erekční kroužky na penis

Elastické erekční kroužky na penis jsou doslova multifunkční erotickým nářadím a pokud se vám podaří koupit opravdu kvalitní kroužek, tak budete mít co dělat, abyste všechny jeho funkce byli schopni objevit.

Prvním druhem těchto vibračních kroužku na penis jsou takové, které se kupují i s kondomem a mají uvnitř zabudovaný jakýsi minivibrátor, jehož životnost je velmi krátká a samotné kroužky jsou do prodeje s tím, že budou na jedno použití. Mnozí šikovní lidé ale byli schopni tyto malé vibrátory znovu zprovoznit. Malé baterie jdou totiž při troše umu dost dobře vyměnit.

Po uvedení těchto kondomů na trh došlo k tomu, že prudce vzrostl zájem o klasické vibrační kroužky na penis jako takové. Tyto erotické pomůcky se vyznačují externími vibrátory, jejichž výdrž je pochopitelně mnohem delší. Vibrace, které vycházejí z těchto externích přístrojů, jsou zpravidla ovladatelné co do síly i intenzity. Ovládání je možné díky procesoru, který je do vibračního strojku vbudován. Kvalitní vibrační kroužky se vyznačují zejména tím, že je k nim dodáván dálkový ovladač a také je jejich součástí uzdička na varlata. Když bychom měli tuto uzdičku přiblížit, tak jde v podstatě o jakýsi kroužek, který musíte natáhnout pod šourek, čímž se celý mechanizmus stabilizuje.

Co se týká samotného milování s vibračními kroužky na penis , tak doslova jako ideální se jeví poloha, kdy se nachází žena na svém partnerovi. Muž má v této chvíli vibrátor na kořeni samotného penisu a dochází k poměrně silné stimulaci. Žena si najde nejvhodnější pozici, a pak už jejímu orgasmu nic nebrání. Nejlepší modely jsou také charakteristické přítomností vibrátoru na klitoris. Ten je schopen rozvibrovat doslova celý penis.

 

 

 Novinky

Více informací:

Přinášíme Vám také několik dalších webů, na kterých najdete informace o dalších zajímavých erotických pomůckách. Vyberte si vibrační vajíčka, kroužky na penis, nebo anální kolíky podle našich rad. Zjistěte, proč je stále oblíbená pomůcka zvaná nafukovací panna. Naučte se, jak správně vybírat dámské erotické prádlo pro svoji partnerku, nebo pánské erotické prádlo pro svého přítele. To vše prostřednictvím našich webů.

Doporučujeme: