Rady jak používat kroužky na penis | Kroužky na penis

Rady jak používat kroužky na penis

Pro 12th, 2010 by admin | 0

Rady a tipy jak správně používat kroužky na penis

Pokud používáte kroužky na penis a podobné erotické pomůcky, anebo jste se právě k využití jejich služeb rozhodli, tak byste měli být zajisté informování o tom, co takové kroužky dokáží. Připravili jsme pro vás několik zajímavých rad pro jejich použití, které Vám žádný sexshop neporadí.

První z tipů se bude týkat těch z vás, kteří se rozhodnou, že kroužky na penis poprvé zkusí. Pakliže patříte mezi začátečníky v jakémkoli oboru, tak jistě nepoužijete hned profesionální nářadí a pomůcky. Stejně tak je tomu i s kroužky na penis. Zpočátku jistě sáhněte po některém jednoduchém kroužku. Základem všeho je totiž dobře si kroužek nasadit a naopak jej sundat. Jestliže se vám tato základní operace nedaří, a pak máte problém, tak ze samotného milování nebo masturbace rozhodně nic mít nebudete.

Pokud máte raději kroužky na penis, které nejsou přizpůsobivé vašemu penisu, tak si jej klidně nasaďte již ve stavu, kdy je váš penis ještě ochablý. Druhý tip souvisí s délkou používání kroužku na penis. Doba užití samotných kroužků by rozhodně neměla překračovat hranici 25 minut. Když na kroužek zapomenete, což se v podstatě nestává, tak může dojít k tomu, že odumřou některé tkáně. Toto se ale může stát pouze v případech, patříte-li mezi dlouhodobé uživatele kroužků a zapomenete-li kroužek na svém penisu opravdu velmi dlouhou dobu.

Dejte si pozor zejména na to, abyste s nasazeným kroužkem neusnuli. Velmi důležitá rada tkví také v používání lubrikačního gelu. Bez něj kroužek vůbec nenasazujte, mohlo by se jednat o bolestivou záležitost. V momentě, kdy se budete jakkoli s kroužkem cítit nepříjemně, tak si jej sundejte. Vždyť přeci. když si kupujete takové erotické prádlo, tak také nesáhnete hned po prvním kousku. Pokud máte problémy s krevním oběhem, tak na kroužky na penis raději zapomeňte.

 

 

 Novinky

Více informací:

Přinášíme Vám také několik dalších webů, na kterých najdete informace o dalších zajímavých erotických pomůckách. Vyberte si vibrační vajíčka, kroužky na penis, nebo anální kolíky podle našich rad. Zjistěte, proč je stále oblíbená pomůcka zvaná nafukovací panna. Naučte se, jak správně vybírat dámské erotické prádlo pro svoji partnerku, nebo pánské erotické prádlo pro svého přítele. To vše prostřednictvím našich webů.

Doporučujeme: