Prodloužené vzrušení s kroužkem na penis | Kroužky na penis

Prodloužené vzrušení s kroužkem na penis

Zář 21st, 2012 by admin | 0

Jak jsme si již řekli v předchozích článcích, erekční kroužky na penis jsou určeny jako erotická pomůcka pro muže. Slouží k prodloužení erekce, zintenzivnění prožitků a také orgasmu u muže. Přesto mají tyto erotické pomůcky svou pozitivní hodnotu také pro opačné pohlaví. Díky prodloužení erekce u muže, které ústí v déle trvající styk, mají také ženy výrazně delší dobu k prožívání milování. Mužům obecně stačí mnohem kratší doba jak ke vzrušení tak také k vyvrcholení a ženy v tomto ohledu zůstávají časově pozadu. S erekčními kroužky ale bude prožitek trvat déle, penis vydrží delší dobu ve ztopořeném stavu a partnerka si bude moci déle užívat soulož.
Erekční kroužky, podobně jako trochu také prezervativ, tak představují vhodné řešení do partnerských vztahů, kde se v tomto ohledu vyskytuje problém v intimní oblasti, muž nevydrží potřebně dlouhou dobu, což ústí ve skřípající sexuální vztah. S kroužkem na penis se může tento problém podařit odstranit a zlepšit celkovou sexuální atmosféru vztahu. Pokud budete s kroužky spokojeni, můžete postupně zkoušet také další erotické pomůcky, jako jsou vibrátory pro dámy, sexy prádlo nebo jiné pomůcky. Nabízí je každý dobrý sexshop a budete si díky nim užívat kvalitnějšího sexuálního života.Novinky

Více informací:

Přinášíme Vám také několik dalších webů, na kterých najdete informace o dalších zajímavých erotických pomůckách. Vyberte si vibrační vajíčka, kroužky na penis, nebo anální kolíky podle našich rad. Zjistěte, proč je stále oblíbená pomůcka zvaná nafukovací panna. Naučte se, jak správně vybírat dámské erotické prádlo pro svoji partnerku, nebo pánské erotické prádlo pro svého přítele. To vše prostřednictvím našich webů.

Doporučujeme: