Kroužky na penis – materiály | Kroužky na penis

Kroužky na penis – materiály

Čer 18th, 2011 by admin | 0

Materiály, z nichž se kroužky na penis vyrábějí

Kroužky na penis se vyrábí z různých materiálů, které v podstatě odpovídají těm, z nichž jsou i ostatní erotické pomůcky. Kdybychom měli na úvod udělat výčet materiálů, z nichž se kroužky na penis penis vyrábějí, tak vězte, že koupit si můžete třeba takové kroužky na penis z kůže, gelu, gumy, silikonu a dalších různých materiálů.

Velmi důležitou se stává při výběru jednotlivých erotických pomůcek všeobecně jejich údržba. Záleží opravdu jen a jen na materiálu, nicméně pravdou je to, že čištění kroužků na penis vám nedá až tak velkou práci.

Prvním materiálem, o kterém se zmíníme, je gel. Tento materiál se vyznačuje hlavně svou ohebností, ale také zároveň tím, že dovede být i pevnějšího charakteru. Na dotek se jedná o látku velmi příjemnou. Gel je schopen velmi dobře reagovat na lidskou kůži, takže byste se rozhodně neměli setkat s žádnou alergickou reakcí.

Druhým velmi zajímavým materiálem je silikon. Ten je o něco pevnější než již zmiňovaný gel, nicméně za kroužky na penisze silikonu zaplatíte větší sumu, jelikož se jedná o zboží luxusnějšího rázu. Ze silikonu jsou vyrobeny i další erotické pomůcky, jako jsou třeba luxusnější nafukovací panny a nebo Fleshlight.

Pokud se stane to, že budete mít hlouběji do kapsy, tak jednoduše sáhnete po kroužku plastovém. Ten sice není přizpůsobivý přímo vašemu penisu, ale při jeho vhodném užití vám přinese v podstatě stejné ovoce jako kroužky na penis z luxusnějších materiálů. Plast je hladký a poměrně nenáročný na údržbu.

Najdeme i takové kroužky na penis z latexu. U těch je třeba si dát pozor na to, zda-li nejste na tuto látku alergičtí. Co se lubrikantů týče, tak určitě nezkazíte nic použitím těch na vodní bázi. Olejové mohou na některých kroužcích zanechat nepříjemné stopy.

 

 

 Novinky

Více informací:

Přinášíme Vám také několik dalších webů, na kterých najdete informace o dalších zajímavých erotických pomůckách. Vyberte si vibrační vajíčka, kroužky na penis, nebo anální kolíky podle našich rad. Zjistěte, proč je stále oblíbená pomůcka zvaná nafukovací panna. Naučte se, jak správně vybírat dámské erotické prádlo pro svoji partnerku, nebo pánské erotické prádlo pro svého přítele. To vše prostřednictvím našich webů.

Doporučujeme: