Kde koupit kroužky na penis | Kroužky na penis

Kde koupit kroužky na penis

Dub 21st, 2010 by admin | 0

Jaké kroužky na penis jsou v nabídce sexshopů?

Český trh s erotickým zbožím je doslova přesycen spoustou rozličných pomůcek, mezi které se řadí i kroužky na penis . Pokud se podíváme na nabídku do některého ze sexshopů a nebo si jen prolistujeme internetovou verzi, tak zjistíme, že vybrat si kroužky na penis dá poměrně slušnou práci. Obzvláště pak, patříte-li mezi nezkušené.

Začneme standardními kroužky na penis. Ten představuje absolutně nejjednodušší erotickou pomůcku svého druhu. Ideální záležitostí se stal hlavně pro ty, kteří s vibračními kroužky na penis teprve začínají, není totiž nic jednoduššího, co se nasazování a sundávání kroužků tohoto typu týče. Standardní kroužek na penis nedisponuje žádnými funkcemi, takže jeho použití je naprosto jednoduché a velmi dobře poslouží těm, kteří chtějí dosáhnout dlouhotrvající a citlivější erekce. Tvar tohoto kroužku se podobá písmenu O a jejich základní úkol spočívá v přiškrcení krevního oběhu v penisu. Ideální variantou se stává takzvaný kroužek stahovací. Právě on vám dá záruku dlouhotrvajícího sexu a citlivějšího orgasmu.

Druhou kategorii tvoří kroužky na penis vibrační. Tyto kroužky na penis představují erotické pomůcky, které jsou v podstatě stejné, co se tvaru týče, jako kroužky standardní, nicméně jsou opatřeny vibračním oválem. Právě vibrační kroužek na penis se stal tou pomůckou, která nemyslí pouze na pány, ale pomáhá při milování i ženám. Mnohé z nich jsou právě díky kroužkům schopny dosáhnout orgasmu, ikdyž se jim to bez nich nedaří.

Pokud budete myslet na svou partnerku, tak si pořiďte buď již zmiňovaný druh kroužků, anebo takové, které jsou vybaveny dráždičem klitorisu. Jde o kroužky na penis, ke kterým jsou napojeny nástavce, jež jsou schopny velmi dobře stimulovat právě oblast klitorisu. I tyto erotické pomůcky by Vám měl nabídnout asi každý sexshop.

 

 

 Novinky

Více informací:

Přinášíme Vám také několik dalších webů, na kterých najdete informace o dalších zajímavých erotických pomůckách. Vyberte si vibrační vajíčka, kroužky na penis, nebo anální kolíky podle našich rad. Zjistěte, proč je stále oblíbená pomůcka zvaná nafukovací panna. Naučte se, jak správně vybírat dámské erotické prádlo pro svoji partnerku, nebo pánské erotické prádlo pro svého přítele. To vše prostřednictvím našich webů.

Doporučujeme: