Jaký erekční kroužek pořídit? | Kroužky na penis

Jaký erekční kroužek pořídit?

Kvě 28th, 2013 by admin | 0

V nabídce sexshopů je množství nejrůznějších pomůcek a kroužky na penis jsou hojně zastoupenou skupinou. Jaký ten vlastně pořídit, pokud byste si chtěli vyzkoušet jejich účinky?

Tím, jak erekční kroužky stahují penis, zabraňují odtoku krve z něj a tím prodlužují erekci. To je samo o sobě pozitivní účinek pro partnerský sex. Existují ale další možnosti, které toho umí mnohem více.

Lze si pořídit také vibrační škrticí kroužky, které jsou doplněny o nejrůznější výčnělky s vibrační funkcí, které mají sloužit pro dodatečné stimulování ženských partií. Větší prožitek tak mohou zažít oba partneři. Některé se pak prodávají například i s análními řetízky nebo jinými doplňky. Stačí si vybrat.

Doporučit lze například škrtící kroužek s minivibrátorkem a minipenis k němu. Můžete tak oba prožít velmi intenzivní orgasmus. U muže je erekce prodloužena a požitky jsou intenzivnější a u partnerky je samozřejmě prodloužení styku také žádoucí, navíc s dodatečnou stimulací bude prožitek výrazně větší.Novinky

Více informací:

Přinášíme Vám také několik dalších webů, na kterých najdete informace o dalších zajímavých erotických pomůckách. Vyberte si vibrační vajíčka, kroužky na penis, nebo anální kolíky podle našich rad. Zjistěte, proč je stále oblíbená pomůcka zvaná nafukovací panna. Naučte se, jak správně vybírat dámské erotické prádlo pro svoji partnerku, nebo pánské erotické prádlo pro svého přítele. To vše prostřednictvím našich webů.

Doporučujeme: